PlayWisely® je pokrokový výukový systém her určený nejmenším dětem ve věku od 4 měsíců do 4 let. Slouží jako mechanismus, který dětem může pomoci "nastartovat" základní rozumové a pohybové schopnosti a zvýšit tak efektivitu jejich pozdějšího formálního vzdělání.

Podněty, které na vaše novorozeně či batole působí v prvních letech života, ve skutečnosti mění strukturu jeho mozku. 

Metoda PlayWisely® je neurosensorický rozvoj mozkové kůry, který je navržen tak, aby spustil a udržel ranou schopnost učit se a hýbat se - tedy schopnosti tolik potřebné pro kvalitu budoucího vývoje dítěte. 

PlayWisely® zdůrazňuje, že rané poznávací a motorické učení není tím, co klasicky známe jako čtení, psaní, počty a tělesnou výchovu, ale spíše rozvojem navigačních a zpracovacích schopností, které v budoucnu umožní správné uplatnění individuálních schopností dítěte. 

PlayWisely® není receptem na výchovu geniálních dětí, ale jde spíše o zostření  neurosenzorických schopností, které pomáhají vašemu dítěti učit se. Až vaše dítě objeví vlastní cíl, vášeň nebo talent, existence tohoto spojení pomůže lépe uskutečnit jeho sny!

Více o metodě PlayWisely® na www.playwisely.cz nebo www.playwisely.com.


Poznejte náš tým

Všichni lektoři našich kurzů jsou absolventy školení pod vedením autorky metodiky PlayWisely® Patty Hannan, a tudíž držiteli oficiálních certifikátů nezbytných k výuce této metody.

Mgr. Jana Klabalová


Certifikovaná lektorka metody PlayWisely®.

Držitelka třináctileté praxe v komunikaci a organizaci v prostředí soukromého vysokoškolského vzdělávání, máma čtyř dětí.

MgA. Šárka Šildová

Certifikovaná lektorka metody PlayWisely®.

Lektorka dramatické výchovy a rétoriky, máma tří dětí.


Aneta Benešová

Studentka Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci.

V současné době studuje Pedagogickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Miluje sport, zdravý životní styl, děti a zvířátka. Od malička tancuje a hraje na klavír. 

Mgr. Sandra Smékalová

Absolventka pedagogické fakulty a maminka dvou malých dětí.

Sandru potkáte na horách, skalách, miluje sport a pohyb všeho druhu. Když se naskytne volná chvíle, dokáže relaxovat u šicího stroje a vytváří pro své děti originální kousky.  Kamila Kubíková

Studentka Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. 

Miluje sport, hlavně volejbal, který hrála profesionálně, přírodu, hory a dobrodružství. Dlouhodobě se věnuje volnočasovým aktivitám pro děti a táborům pro děti. Když má mimořádně čas ocení gastronomický zážitek nebo dobrou knížku.