PlayWisely® je pokrokový výukový systém her určený nejmenším dětem ve věku od 4 měsíců do 6ti let. Slouží jako mechanismus, který dětem může pomoci "nastartovat" základní rozumové a pohybové schopnosti a zvýšit tak efektivitu jejich pozdějšího formálního vzdělání.

Podněty, které na vaše novorozeně či batole působí v prvních letech života, ve skutečnosti mění strukturu jeho mozku. 

Metoda PlayWisely® je neurosensorický rozvoj mozkové kůry, který je navržen tak, aby spustil a udržel ranou schopnost učit se a hýbat se - tedy schopnosti tolik potřebné pro kvalitu budoucího vývoje dítěte. 

PlayWisely® zdůrazňuje, že rané poznávací a motorické učení není tím, co klasicky známe jako čtení, psaní, počty a tělesnou výchovu, ale spíše rozvojem navigačních a zpracovacích schopností, které v budoucnu umožní správné uplatnění individuálních schopností dítěte. 

PlayWisely® není receptem na výchovu geniálních dětí, ale jde spíše o zostření  neurosenzorických schopností, které pomáhají vašemu dítěti učit se. Až vaše dítě objeví vlastní cíl, vášeň nebo talent, existence tohoto spojení pomůže lépe uskutečnit jeho sny!

Více o metodě PlayWisely® na www.playwisely.cz nebo www.playwisely.com.


Poznejte náš tým

Certifikované lektorky metody PlayWisely absolvovaly školení pod vedením přímo autorky metodiky PlayWisely® Patty Hannan a jsou tudíž držitelky oficiálních certifikátů k výuce této metody.


Mgr. Jana Klabalová


Certifikovaná lektorka metody PlayWisely®.

Držitelka třináctileté praxe v komunikaci a organizaci v prostředí soukromého vysokoškolského vzdělávání, máma pěti dětí.


Mgr. Klaudie Pořízková

Certifikovaná lektorka metody PlayWisely®.

Hrdá maminka malého syna, pokud se zrovna nerozvíjí v PlayWisely, cestuje po světě karavanem.

Mgr. Aneta Benešová

Absolventka Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci.V současné době učitelka I. stupně základní školy. 

Miluje sport, zdravý životní styl, děti a zvířátka. Od malička tancuje a hraje na klavír. 


Mgr. Sandra Smékalová

Certifikovaná lektorka metody PlayWisely®

Absolventka Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, asistentka pedagoga a maminka dvou malých dětí.

Sandru potkáte na horách, skalách, miluje sport a pohyb všeho druhu. Když se naskytne volná chvíle, dokáže relaxovat u šicího stroje a vytváří pro své děti originální kousky.  Eliška Mánková

Studentka Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. 

Miluje děti, přírodu a knížky. Od malička se věnuje tancování a hraní na klavír a kytaru.
Mgr. Anna Vrbová

Absolventka Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Učitelka II. stupně základní školy. V současné době na mateřské dovolené s malou dcerkou. 

Má ráda přírodu, lyžování a cyklistiku. Když je čas, ráda sáhne po knížce, ale nepohrdne ani dobrým filmem. Nejraději ale tráví čas s rodinou při všemožných aktivitách.

 


Mgr. Hana Svozilová

Absolventka Pedagogické fakulty Palackého Univerzity v Olomouci, speciální pedagožka a učitelka I. stupně základní školy. V současné době maminkou dvou malých kluků. 

Tam, kde bydlí vede ochotnické dětské divadlo, má ráda procházky přírodou, výlety a dobré lidi. Playko jí dává smysl, protože se jí líbí vidět, jak děti dělají pokroky a být u toho i jejich rodiči.

 


Mgr. Tereza Coufalová

Absolventka Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, učitelka pedagogiky, českého jazyka a literatury.


V současnosti studentka arteterapie. Maminka dvou malých dětí.
Ve svém volném čase ráda kreslí a maluje, jezdí na koloběžce, chodí do přírody, čte knihy. Ráda vymýšlí různé tematické aktivity pro děti (dětské dny, karnevaly, pohádkové lesy, tábory).

 


Eva Budková, DiS.

V současné době na mateřské dovolené, maminka dvou malých chlapečků.


Miluje tvoření všeho druhu. Ráda vytváří sensory hry pro děti i tematické programy. Ocení čas strávený s dobrou knížkou, tancováním a s rodinou na výletě.

 


Kateřina Ondráčková, Dis.

Učitelka v mateřské škole, aktuálně na mateřské dovolené s dvěma kluky.

Miluje práci s dětmi a ve volné chvíli se ráda věnuje tanci, zpěvu a herectví.