PlayWisely® je pokrokový výukový systém her určený nejmenším dětem ve věku od 4 měsíců do 4 let. Slouží jako mechanismus, který dětem může pomoci "nastartovat" základní rozumové a pohybové schopnosti a zvýšit tak efektivitu jejich pozdějšího formálního vzdělání.

Podněty, které na vaše novorozeně či batole působí v prvních letech života, ve skutečnosti mění strukturu jeho mozku. 

Metoda PlayWisely® je neurosensorický rozvoj mozkové kůry, který je navržen tak, aby spustil a udržel ranou schopnost učit se a hýbat se - tedy schopnosti tolik potřebné pro kvalitu budoucího vývoje dítěte. 

PlayWisely® zdůrazňuje, že rané poznávací a motorické učení není tím, co klasicky známe jako čtení, psaní, počty a tělesnou výchovu, ale spíše rozvojem navigačních a zpracovacích schopností, které v budoucnu umožní správné uplatnění individuálních schopností dítěte. 

PlayWisely® není receptem na výchovu geniálních dětí, ale jde spíše o zostření  neurosenzorických schopností, které pomáhají vašemu dítěti učit se. Až vaše dítě objeví vlastní cíl, vášeň nebo talent, existence tohoto spojení pomůže lépe uskutečnit jeho sny!

Více o metodě PlayWisely® na www.playwisely.cz nebo www.playwisely.com.


Poznejte náš tým

Všichni lektoři našich kurzů jsou absolventy školení pod vedením autorky metodiky PlayWisely® Patty Hannan, a tudíž držiteli oficiálních certifikátů nezbytných k výuce této metody.

Mgr. Jana Klabalová


Certifikovaná lektorka metody PlayWisely®.

Držitelka třináctileté praxe v komunikaci a organizaci v prostředí soukromého vysokoškolského vzdělávání, máma pěti dětí.

MgA. Šárka Šildová

Certifikovaná lektorka metody PlayWisely®.

Lektorka dramatické výchovy a rétoriky, máma tří dětí.


Aneta Benešová

Studentka Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci.

V současné době studuje Pedagogickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Miluje sport, zdravý životní styl, děti a zvířátka. Od malička tancuje a hraje na klavír. 

Mgr. Sandra Smékalová

Absolventka pedagogické fakulty a maminka dvou malých dětí.

Sandru potkáte na horách, skalách, miluje sport a pohyb všeho druhu. Když se naskytne volná chvíle, dokáže relaxovat u šicího stroje a vytváří pro své děti originální kousky.  


Kamila Kubíková

Studentka Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. 

Miluje sport, hlavně volejbal, který hrála profesionálně, přírodu, hory a dobrodružství. Dlouhodobě se věnuje volnočasovým aktivitám pro děti a táborům pro děti. Když má mimořádně čas ocení gastronomický zážitek nebo dobrou knížku.
Mgr. Anna Vrbová

Má téměř dvouletou holčičku, před ní učila na základní škole. Má ráda přírodu, lyžování, ráda se projedu na kole. Když je čas, ráda sáhne po knížce, ale nepohrdne ani dobrým filmem. Nejraději ale tráví čas s rodinou při všemožných aktivitách.